Przez rzeczy trudne do gwiazd.!! Ukraino Skończ tę przeklętą wojnę!


Papież Franciszek

“Na pytanie dziennikarza: „W Ukrainie niektórzy wzywają do odwagi poddania się, wywieszenia białej flagi. Inni twierdzą, że to legitymizowałoby silniejszych. Co Wasza Świątobliwość o tym sądzi?” Papież odpowiedział: „To tylko interpretacja, ale myślę, że silniejszy jest ten, kto widzi sytuację, kto myśli o ludziach, kto ma odwagę białej flagi, aby negocjować. Dziś można prowadzić negocjacje z pomocą międzynarodowych mocarstw. Słowo negocjować to odważne słowo. Kiedy widzisz, że jesteś pokonany, że sprawy nie idą dobrze, musisz mieć odwagę negocjować. Wstydzisz się, ale iloma ofiarami śmiertelnymi to się skończy? Negocjuj zawczasu, poszukaj jakiegoś kraju do mediacji......” 
 
USA i Unia Europejska obiecała Ukrainie, że zrobi z niej krainę mlekiem i miodem płynącą. Na wierzbach będą gruszki i smaczne parówki.  Pchnięto Ukrainę w bezsensowną wojnę ..  Tłumaczono wszystkim, skoro Rosja ma 150 milionów.  A UE i   USA mają około 800 milionów ludzi!! Dochód narodowy ileś tam razy większy od Rosji.  To wy Ukraińcy Rosję pokonacie za dwa tygodnie. Podzielimy Rosję na trzy cztery kraje...

I co mamy ?? 

Ano  ruiny i Zgliszcza na Ukrainie (na wschodzie) zdewastowana infrastruktura. Zostaje tylko miliony hektarów w obcych rękach, których jakiś dziwnym trafem wojna omija.  
Oraz mamy najbardziej antyludzką wojnę ... Zabija się sanitariuszy i inne służby nawet podczas drugiej wojny respektowano, gdy wynoszono z pola walki rannych!! 
Więcej  o tym.