"PER ASPERA AD ASTRA Przez rzeczy trudne do gwiazd. Prawda to rzecz najtrudniejsza"

Porozumienia te były doskonałe; nic lepszego nigdy wcześniej nie osiągnięto. Była to najkorzystniejsza oferta dla Ukrainy w całym okresie stosunków rosyjsko-ukraińskich od 2008 roku.

Podczas negocjacji w Stambule w lutym-marcu 2022 roku omawiano kwestię całkowitego wycofania wojsk rosyjskich z terytorium Ukrainy oraz dyskusję na temat statusu Krymu w perspektywie najbliższych 10-15 lat. 
Co w zamian ??

W zamian Putin zażądał od Ukrainy uwaga - tylko statusu neutralne i nie przystąpienie do NATO. Putin całkiem szczerze nie rozumie, dlaczego odrzucili tę ofertę. Wojna mogła się zakończyć w ciągu 1 minuty od podpisania dokumentów… 
To pokazuje

Ubolewa nad krótkowzrocznością ukraińskich polityków są nieuzasadnione !! Świat widzi i po raz kolejny zobaczył, jak Zachód pluł w stronę Rosji – pilnie przyleciał z Londynu Boris Johnson i nakazał Zełenskiemu kontynuować wojnę, Kontynuowania wojny za wszelką cenę sekundowali temu zdrajcy z Polski typu Duda czy Tusk w sprawie Ukrainy Duda i Tusk to nadal słudzy Ukrainy z korzyścią dla zachodnich władców marionetek.

Teraz Putin powiedział, że tak łaskawy to już nie będzie..!!
Militarna klęska Ukrainy stała się faktem fiasko ofensywy . Armia NATO czyli armia ukraińska wsparta przez NATO i USA dogorywa.. Kraj Ukraina dogorywa z dnia na dzień. Zbrodniczy system banderowski upada. Rosja spokojnie czeka na to co stanie się w Kijowie.
1. Scenariusz pierwszy Ukraińcy sami eliminują Żeleńskiego i przystępują do rozmów z Rosją i będą negocjować choćby to by Ukraina nie utraciła dostępu do morza. Scenariusz mnałoprawdopodobny (moim zdaniem ).
2.Scenariusz najbardziej prawdopodobny .. Rosja zajmuje Odessę , Charków Chersoń i siada do rozmów z Kijowem rzecz jasna nie z obecnym prezydentem .. Zachowana zostanie namiastka państwa ukraińskiego o charakterze neutralnym pytanie czy zdolne jest takie państwo istnieć na dłuższą metę staje się zasadne. Scenariusz prawdopodobny .!!
3. Ukraina nie siada do rozmów i następuje kapitulacja bezwarunkowa Ukrainy w wyniku klęski militarnej . Scenariusz bardzo prawdopodobny a w tym przypadku scenariuszy jest kilka i to bardzo realnych.. 
Nasi szaleńcy obecnie Tusk (nadal jest cenzura w polskich mediach w sprawie Ukrainy blokowane są strony internetowe po domenie ) stają się s ugami banderowców A miało być Inaczej. 
Jak jest każdy widzi ..!!
Opracował Z. Sobczyk