Nigdy nie słuchajmy głupców. Bo oni nas wyprowadzą na manowce.!! Patrz Tusk i Duda.!!


Premier Słowacji mówi jasno "- Są kraje, które są gotowe wysłać własne wojska na Ukrainę" - mówił po spotkaniu przywódców w Paryżu słowacki premier. Robert Fico zdradził, że jego kraj nie znajduje się w tym gronie. "Czytamy między wierszami, że spotkanie było poświęcone wysłaniu żołnierzy z krajów UE...".
Dalej czytamy co mówi pan Fico "- Mogę potwierdzić, że są kraje, które są gotowe wysłać własne wojska na Ukrainę, są kraje, które mówią "nigdy". Słowacja jest jednym z nich".
Czyli wojna.
Dzisiaj za radiem "wnet... ". Wynika jasno Duda i szaleniec Tusk zadecydowali idziemy na wojnę z Rosją!! Posiedzenie w Paryżu miało charakter poufny ..!! 
 
Duda dzisiaj mówi, że była żarliwa dyskusja na temat wysłania żołnierzy na Ukrainę!!! Wiele krajów w tym Niemcy co czytamy między wierszami jest przeciwnych takiemu rozwiązaniu. Ale Polska już zdecydowała o wysłaniu naszych dzieci i braci na front z Rosją!!  
 
Tusk Hołownia aż się palą by wysłać was młodzi wyborcy na pola Ukrainy tam macie bronić tysięcy hektarów rolnych których własnością nie jest rolnik z Ukrainy.!!
Tusk jest bardziej pro ukraiński niż pisiory!!
W rządzie Tuska mamy trzech Ukraińców w tym minister sprawiedliwości Bodnar.
Szefem od obudowy Ukrainy!! jest kolejny Ukrainiec!! Niejaki LUB NIJAKI KOWAL.!!
Cieszycie się ludzie, że głosowaliście na koalicję...?? 

Na początku marca się odbyć tajne posiedzenie sejmu. Przypadek?? Nie! Zostaną podjęte już konkretne decyzje!!  
Jeszcze jedno pomoc wojskowa dla Ukrainy będzie poza NATO!! Czyli jeżeli Rosja odpowie atakiem na Polskę to Polski w takim przypadku nie będzie dotyczyć art. 5 NATO!! Czyli nas NATO nie ochroni.

Tusk z Dudą już dzisiaj wepchało Polskę do wojny .

Czyli do wojny wejdziemy bardzo szybko... Wojska Ukrainy praktycznie uciekają z lini frontu Rosjanie biorą miejscowości za miejscowością...
A wojnę trzeba kontynuować. Za wszelką cenę. Wojnę będziemy kontynuować do ostatniego Polaka Litwina Łotysza etc.!!