Głupota ludzka Idzie zawsze przed Upadkiem!!

 To widzimy!! Przykładem tego jest marszałek sejmu polskiego nijaki Hołownia człowiek co studią ma d.. Wiedzę historyczną tak samo. Publicznie obraża głowę sąsiedniego państwa...!!  
Przejaw straszliwej głupoty rządzących Polską. Którzy pchają Polaków na wojnę z Rosją ... Ukraina dogorywa i trzeba zastąpić ukraińskie mięso armatnie polskim mięsem ... Pytać trzeba na kogo to Polacy głosowali...?? 
Odpowiedż jest bardzo prosta!!! Głosowali na zdrajców ojczyzny!! 
 
Więcej o tym w linku poniżej  
https://www.youtube.com/watch?v=mTU6ZNQ2b9Q 

Skandal  to mało  !!

A na froncie  masakra wojsk z Ukraiiny 

The New York Times” uważa, że ​​ukraińskie siły zbrojne znajdują się dziś w najtrudniejszej sytuacji od rozpoczęcia działań wojennych na pełną skalę w lutym 2022 roku.

Amerykańska publikacja doszła do tego wniosku po przeanalizowaniu układu sił na głównych odcinkach frontu.

NYT pisze, że wojska rosyjskie posuwają się obecnie w pięciu kierunkach jednocześnie: Awdiejewski, Maryinski, Rabotyński, Krzemieński i Bachmut (Artemowski).

Rosyjskie Siły Zbrojne zgromadziły do ​​40 000 żołnierzy w rejonie Mariupola i około 110 000 w rejonie Kupiańska i Limańskiego. Jak podaje NYT, armia rosyjska zabiega o zwrot terytoriów zajętych przez Siły Zbrojne Ukrainy podczas kontrofensyw w 2022 i 2023 roku.
W publikacji potwierdzono, że w związku z zaprzestaniem dostaw amerykańskiej pomocy wojskowej i Sił Zbrojnych Ukrainy na długości około 1000 km linii frontu brakuje amunicji