Prawda od zawsze Was wyzwoli….. Ale też „Niekcem ale muszem.!”!


Minęło 50 dni jak rządzi nami miłościwie panujący land furrer Tusken. A jakże obiecał 100 konkretów na sto dni .. Po 50 dniach mamy trzy podobno zrealizowane konkrety . To jest in vitro , tabletka tuż  przed tuż po !!

Potem mamy hołd w Berlinie złożony tam rajch furrrerom .. Złożony przez Tuska i ministry Sikorskiego !!

Łezka się w oku kręci jak sobie człowiek przypomni jak to na kolanach ludzie z tamtej strony przed polskimi władcami n klękali .!! Czasy niedawne!! Polski żołnierz wiesza biało czerwoną w Berlinie.!! Dzisiaj her Tusk na kolana klęka przed Berlinem i Kijowem.!! A miałoe być inaczej.!!

Tusk z nakazu rajsh Furrer Urszuli Woden Lejen łamie polską konstytucję , łamie polskie ustawy tylko po to by wprowadzić porządki IV Rzeszy !! Z Polecanie rajs furerera Tusk zamierza uchwałą sejmu zmieniać TK. Ale co poza tym w kraju Tusk osiąga ?? 
Ano 12 kolejnych konkretów jest lekko zaczętych !! Podobno:

1.Nauczyciele mieli dostać 30 procent już słyszymy płacz i zgrzytanie zębów nauczycieli bo to nie jest żadne 30 procent ale ledwo może 10 procent..

2. Wolna kwota od podatku 60 tysiąców .. Gdzie?? Piniendzy jest nima i nie będzie 

3. Zerowy kredyt na mieszkania , czy nawet dwu procentowy !! Gdzie jest..?? To jasne piniendzy nima i nie będzie dla ludzi .. Piniądze tylko będą dla swoich !!

Profesorzy prawa za dobre opinie prawne lądują na bogatych posadach w spółkach skarbu państwa!!.!! Ot miało być całkiem inaczej!! Ano jest to widać.!! Tłuste koty zamienia się na tłuste krowy !!

Polityka niby ta zagraniczna!!

Tusk w Gdyni wrzeszczy jak wygram wybory na drugi dzień te pieniądze z Brukseli w zębach przywiozę...

Pomocnik Tuska Morawiecki załatwił 5 miliardów we wrześniu 2023 roku...

Miały wpłynąć do Polski w styczniu 2024 roku...

Jedzie Tusk do Brukseli już jako land Furrer Tusken i łaskawie dostaje te miliardy od rajsh furrer Urszuli!! i Urszula rozkazuje Tuskowi ty te pieniądze oddasz w pierwszej kolejności niemieckim firmom długi (prawie cała kwota)!!

A resztę pieniędzy land futrer zobaczy może w maju może w grudniu popołudniu..!!

UE ma potężne problemy finansowe i tych pieniędzy land furrer może nie zobaczyć nigdy!!


A jakże i jedzie Tusk do Kijowa gdzie za kolana obejmuje Żeleńskiego błaga go by zechciał przyjąć raba z Polski on on da Zbrodniarzom z Kijowa ( jeden z najbardziej zbrodniczych systemów władzy w na świecie ..!!). Tusk obiecuje...
mój Panie twój sługa uniżony da młodych Polaków na front... Cieszycie się młodzi Polacy..?? Co tak ochoczo oddawaliście głos a to na Tuska czy na...

Nawet UE widzi że dni reżimu w Kijowie są policzone zamiast 150 miliardów pomocy dało z ledwością 50 miliardów Ojro.!!
Urban się zgodził bo dla Węgier wytargował kasę z KPO i to natychmiast a nie w grudniu po południu jak ma przyobiecane her Tusk...

Podoba się Wam Tusk .. A jakże musi się podobać..!! Jakżeby inaczej..!!

Opracował
Z. S.